Round 18 Team List Randwick vs Northern Suburbs

  FIRST GRADE 3.00pm 
1 Tristan Goodbody
2 David Vea
3 Cam Betham
4 Tom Nowlan
5 Alex Hills
6 Lewis Taie 
7 Jack Johnson
8 Sam Croke
9 Mitch Short 
10 Bryan Croke
11 Christian Yassmin
12 Ben Starkey
13 Andy Marks
14 Lochie Miller
15 Lachie Anderson

Reserves: 


2nd Grade - Colin Caird Shield

 

  SECOND GRADE  1.150 pm
1 David Puchert
2 Ben Hunt
3 Ryan Block
4 Ryan Powter
5 Sam Musgrove
6 Ikapote Tupai
7 Tuitavake Manoa / Latham James
8

Justin Cooper

9 Paddy Rumble
10 Nic Andrews
11 Zac Carr
12 Toby Johnston
13 Matt Orpen
14 Ned Robinson
15 Tom Wong
   

 Reserves: 



3rd Grade -

  THIRD GRADE  11.45 am
1 Shane Byrne
2 Adam Freier / Patrick Hodgetts
3 Henry Leslie
4 Ian McGann
5 Alec Corcoran
6 David Akkersydyk
7 Sam Connor
8 Finn Wright
9 Tony Luxford
10 Morgan Steyn
11 Isaac McKay
12 Doug Brown
13 Josh Ellison
14 Sepesa Loga Tarogi
15 Kieran Knight
   

 Reserves: 


4th Grade - Henderson Cup

  FOURTH GRADE Bon Andrews 9.50am
1 Kiernan Rabie
2 Brady Millar
3 Sonny Satuala
4 Matt Nezger
5 Kieran Bonin
6 Ben Morgan
7 Jum Woodhill
8 Billy Finch
9 Max Page
10 Dion Narayan
11 Sef Smith
12 Liam Rowntree
13 Josep Simon Rollan
14 Ethan McGuiggan
15 Ronald Streater Mason

Reserves: 

1st Colts - W.McMahon Memorial Shield

  COLTS 1  Bon Andrews 1.35 pm
1 Fui Gibson
2 Leki Tautaiolefua
3 Callum Quinn
4 Lochie Drew-Morris
5 Ben Houston
6 Ben O'Sullivan
7 Christian Poidevin
8 Tom Serhon
9 Dimitry Chipizubov
10 Ben Donaldson
11 Jackson Mohi
12 Darcy Searl
13 Nick Wilkinson
14 Tom Fuller
15 Will Harrison
REPLACEMENTS
16  
17  
18  
19  
20  
21  

 


2nd Colts - Shell Trophy 

 

COLTS 2 12.10pm

1 Will McCormick
2 Nick Katsongiannis
3 James McNeill
4 Julian Zissis
5 Declan Leaney
6 Joel Ellis
7 Latham James
8 Finn Keans
9 David Nicol
10 Blaise Barnes
11 Lachie Day
12 Matthew Orpen
13 Matt Stead
14 Jaya Yaonnidis
15 Zac Carr

 Reserves: 


3rd Colts -  Bill Simpson Shield

  COLTS 3 11.05am Bon Andrews
1 Carter Hoy
2 Hamish McCue
3 Michael Rewitt
4 Harmon Kassulke
5 Kel Gollan
6 Angus Vivers
7 Fionn Geraughty
8 Jaeger Collins
9 Guy Beynon
10 Will Douglass
11 Ben Howard
12 Aisea Faingaanuku
13 Posesione Lynch
14 Nat Varzouras
15 Sam Gray
REPLACEMENTS
16  
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
   

Next Game

Colts 1 Grand Final
Randwick
VS
Gordon
3pm Concord Oval
Latest Photos from Randwick Rugby Club

ozio_gallery_nano

Contact Randwick Rugby