FIRST GRADE 3.00pm 
1 Tristan Goodbody
2 David Vea
3 Cam Betham
4 Tom Nowlan
5 Alex Hills
6 Lewis Taie 
7 Jack Johnson
8 Sam Croke
9 Mitch Short 
10 Harry Tyson
11 Christian Yassmin
12 Ben Starkey
13 Devan Stoltz
14 Lochie Miller
15 Will Harrison

Reserves: Triston Reilly, Ben Donaldson, Ikapote Tupai, Ben Hunt, Ryan Powter


2nd Grade - Colin Caird Shield

 

  SECOND GRADE  11.50 am
1 David Puchert
2 Ben Hunt
3 Ryan Block
4 Ryan Powter
5 Sam Musgrove
6 Ikapote Tupai
7 Jum Woodhill
8

Justin Cooper

9 Tom Wong 
10 Bryan Croke
11 Ned Robinson
12 Nick Andrews
13 Andy Marks
14 Toby Johnston
15 Triston Reilly
   

 Reserves: Kieran Knight, Paddy Rumble, Latham James



3rd Grade -

  THIRD GRADE  10.30 am
1 Shane Byrne
2 Adam Freier
3 Henry Leslie
4 Ian McGann
5 Alec Corcoran
6 David Akkersydyk
7 Sam Connor
8 Finn Wright
9 Tony Luxford
10 Morgan Steyn
11 Charlie Mckay
12 Toby Johnston
13 Josh Ellison
14 Sepesa Loga Tarogi
15 Kieran Knight
   

 Reserves: Doug Brown, Sonny Satuala, Iain McKay, Matt Mezger


4th Grade - Henderson Cup

  FOURTH GRADE 9.20am
1 Kiernan Rabie
2 Will Anderson
3 Sonny Satuala
4 Kieran Bonin
5 Sam Ellerton
6 Ben Morgan
7 Jum Woodhill
8 Billy Finch
9 Max Page
10 Dion Narayan
11 Sef Smith
12 Brogan Roods
13 Josep Rollan
14 I McKay
15 Liam Rowntree

Reserves: Vasa Vailaau, Jeremiah Morkos, Matt Serhon, Ethan Robbins, Tom English, Zac Miller

1st Colts - W.McMahon Memorial Shield

  COLTS 1  Coogee Oval  1.25 pm
1 Leki Tautaiollefua
2 Tom Serhon
3 Callum Quinn
4 Lochie Drew-Morris
5 Tuitavake Manoa
6 Ben Houston
7 Christian Poidevin
8 Ben O'Sullivan
9 Dimitry Chipizubov
10 Ben Donaldson
11 Jackson Mohi
12 Tom Fuller
13 Darcy Searl
14 James Ramm
15 Nick Wilkinson
REPLACEMENTS
16  
17  
18  
19  
20  
21  

 


2nd Colts - Shell Trophy 

 

COLTS 2 Latham Park 10.45 am

1 James McNeill
2 Nick Kasogiannis
3 Callum Quinn
4 Joel Ellis
5 Declan Leaney
6 Matt Stead
7 Latham James
8 Finn Keans
9 David Nicol
10 Blaise Barnes
11 Mataroa Maui
12 Matthew Orpen
13 Jaya Yoannidis
14 Lachie Day
15 Zac Carr

 Reserves: 


3rd Colts -  Bill Simpson Shield

  COLTS 3 Latham Park 9.30 am
1 Liam Smith
2 Hamish McCue
3 Michael Rewitt
4 Harmon Kassulke
5 Julian Zissis
6 Kel Gollan
7 Fionn Geraughty
8 Jaeger Collins
9 Guy Beynon
10 Will Douglass
11 Ben Howard
12 Aisea Faingaanuku
13 Posesione Lynch
14 Nat Varzouras
15 Sam Gray
REPLACEMENTS
16  
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
   

Next Game

6 April 2019
Randwick
VS
Eastwood
Coogee Oval
Latest Photos from Randwick Rugby Club

ozio_gallery_nano
Ozio Gallery made with ❤ by Open Source Solutions

Contact Randwick Rugby