FIRST GRADE 5.00pm 
1 Tristan Goodbody
2 David Vea
3 Cam Betham
4 Tom Nowlan
5 Alex Moon
6 Lewis Taie 
7 Jack Johnson
8 Sam Croke
9 Mitch Short 
10 Harry Tyson
11 Christian Yassmin
12 Ben Starkey
13 Devan Stoltz
14 Latu Latunipulu
15 Lachlan Anderson

Reserves: L Miller, D Pietsch, B Hunt, A Hills, B Croke


2nd Grade - Colin Caird Shield

 

  SECOND GRADE  3.25pm
1 David Puchert
2 Ben Hunt
3 Ryan Block
4 Ryan Powter
5 Alex Hills
6 Dylan Pietsch
7 Ikapote Tupai
8

Justin Cooper

9 Tom Wong 
10 Bryan Croke
11 Triston Reilly
12 Locky Miller
13 Andy Marks
14 Ned Robinson
15 Nic Andrews
   

 Reserves: S Satuala, S Byrne, S Musgrove, K Knight, P Rumble, C Poidevin



3rd Grade -

  THIRD GRADE  12.20 pm
1 Kiernan Rabie
2 Patrick Hodgetts
3 Shane Byrne
4 Sam Musgrove
5 Alec Corcoran
6 David Akkersydyk
7 Sam Connor
8 Finn Wright
9 Tony Luxford
10 Morgan Steyn
11 Charlie Mckay
12 Josh Ellison
13 Kieran Knight
14 Sepesa Loga Tarogi
15 Jack Harrison
   

 Reserves: Ronald Streater Mason, Adam Freier, Henry Leslie, Vasa Vailaau


4th Grade - Henderson Cup

  FOURTH GRADE 11.00am
1 Sonny Satuala
2 Brady Millar
3 Henry Leslie
4 Kiernan Bonin
5 Matt Mezger
6 Sam Ellerton
7 Jum Woodhill
8 Billy Finch
9 Max Page
10 Nick Wilkinson
11 Ronald Streater Mason
12 Josep Rollan
13 Scott Grieco
14 Sef Smith
15 L Rowntree

Reserves: Ash Sommers, V Vailaau, J Morkos, D Brown, J Szczudlo, M Serhon, E McGuiggan

 

1st Colts - W.McMahon Memorial Shield

  COLTS 1  Wollahra Oval  1.50 pm
1 Fui Gibson
2 Jack Upton
3 Dan Matthew
4 Ben Houston
5 Tuitavake Manoa
6 Matt Stead
7 Christian Poidevin
8 Tom Serhon
9 Dimitry Chipizubov
10 Ben Donaldson
11 Jackson Mohi
12 Tom Fuller
13 Darcy Searl
14 Blaise Barnes
15 Will Harrison
REPLACEMENTS
16  
17  
18  
19  
20  
21  

 


2nd Colts - Shell Trophy 

 

COLTS 2 Wollahra Oval 2

12.20 pm

1 Will McCormick
2 James MacNeil
3 Callum Quinn
4 Lochie Drew Morris
5 Julian Zissis
6 Joel Ellis
7 Latham James
8 Finn Keans
9 David Nicol
10 Zac Carr
11 Jaya Yoannidis
12 Matthew Orpen
13 Ben Duckworth
14 Nat Zarzouras
15 Mataroa Maui

 Reserves: 


3rd Colts -  Bill Simpson Shield

  COLTS 3 Woollahra Oval 2 11.05 am
1 Leki Tautaiolefua
2 Nick Katsoogiannis
3 Michael Rewitt
4 Harmon Kassulke
5 James Macaskill
6 Fionn Geraughty
7 Jaeger Collins
8 Declan Leaney
9 Guy Beynon
10 Will Douglass
11 Ben Howard
12 Posesione Lynch
13 Aisea Faingaanuku
14 Dean Kormanos
15 Lachie Day
REPLACEMENTS
16  
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
   

Next Game

6 April 2019
Randwick
VS
Eastwood
Coogee Oval
Latest Photos from Randwick Rugby Club

ozio_gallery_nano
Ozio Gallery made with ❤ by Open Source Solutions

Contact Randwick Rugby