FIRST GRADE 3.10pm 
1 Kiernan Rabie
2 David Vea
3 Cam Betham
4 Alex Hills
5 Alexander Moon
6 Lewis Taie
7 Jack Johnson
8 Sam Croke
9 Mitch Short 
10 Harry Tyson
11 Christian Yassmin
12 Ben Starkey
13 Latu Latunipulu
14 Seamus Frost
15 Patrick Pelligrini

Reserves: Andy Marks, Justin Cooper, Shane Byrne, Sonny Satuala, Max Page, Tom Nowlan


2nd Grade - Colin Caird Shield

 

  SECOND GRADE  1.25pm
1 David Puchert
2 Nick Koutsoukis
3 Ryan Block
4 Jock Armstrong
5 Tom Nowlan
6 Ryan Powter
7 Ikapote Tupai
8

Justin Cooper

9 Tom Wong 
10 Bryan Croke
11 Ned Robinson 
12 Toby Johnston
13 Andy Marks
14 Charlie McKay
15 Nick Andrews
   

 Reserves: Vasa Vailaau, Iain McGann, Shane Byrne, Tom Molloy, Sam Connor



3rd Grade -

  THIRD GRADE  Midday
1 Shane Byrne
2 Brady Millar
3 Ryan Block
4 Iain McGann
5 Jeremiah Morkos
6 Matt Mezger
7 Sam Connor
8 Finn Wright
9 Paddy Rumble
10 Morgan Steyn
11 Ronald Streater Mason
12 Doug Brown
13 Steve Gibson
14 Sepesa Loga-Tarogi
15 Dion Narayan
   

 Reserves: Kieran Bonin, Sonny Satuala, Tom Molloy, Tony Luxford, Jack Harrison


4th Grade - Henderson Cup

  FOURTH GRADE 10.45am  Oval
1 Sonny Satuala
2 Will Anderson
3 Billy Finch
4 Ethan McGuiggan
5 Sam Musgrove
6 Ben Morgan
7 Jum Woodhill 
8 Dave Akkersydyk
9 Tony Luxford
10 Jack Harrison
11 Zac Miller
12 Tom Molloy
13 Scott Grieco
14 Sef Smith
15 Liam Rowntree

Reserves: Zac Trinkler, Kieran Bonin, Tom English, J Rollan, A Sommers, J Parkes, K Szczuldo

 

1st Colts - W.McMahon Memorial Shield

  COLTS 1  3pm Coogee Oval
1 Fui Gibson
2 Jack Upton
3 Dan Matthew
4 Lochie Drew-Morris
5 Tuitavake Manoa
6 Ben O'Sullivan
7 Christian Poidevin
8 Tom Serhon
9 Dimitry Chipizubov
10 Ben Donaldson
11 Jackson Mohi
12 Nick Wilkinson
13 Darcy Searl
14 Tom Fuller
15 Lochie Day
REPLACEMENTS
16 Leki Tautaiolefua
17 James Gulliver
18  
19  
20  
21  

 


2nd Colts - Shell Trophy 

  COLTS 2 Coogee Oval 11.40am
1 Will McCormick
2 James MacNeil
3 Callum Quinn
4 Joel Ellis
5 Ben Houston
6 Jaeger Collins
7 Matt Stead
8 Finn Kearns
9 David Nicol
10 Zac Carr 
11 Jaya Yaonnidis
12 Matthew Orpen
13 Ben Duckworth
14 Mataroa Maui
15 Blaise Barnes

 Reserves: 


3rd Colts -  Bill Simpson Shield

  COLTS 3 Coogee Oval 10.25am
1 Tom Snow
2 Nick Katsogiannis 
3 Sione Nikua
4 Richmond Tahaafe
5 Sam Cantarella
6 Byron Tautaiolefua
7 Harrison Smith
8 Declan Leaney
9 Ben Howard
10 Fraser Baird
11 Guy Beynon
12 Will Douglass
13 Posesione Lynch
14 Jonty White
15 Kueva Lynch 
REPLACEMENTS
16 Nat Varzouras
17 Harmon Kassulke
18 Jack Holben
19 Duncan Evans
20 Fionn Geraughty
21 Michael Antoniades
22 Michael Rewitt
23 Hamish McCue
  Oliver Mahoney Dean Kormanyos

Next Game

6 April 2019
Randwick
VS
Eastwood
Coogee Oval
Latest Photos from Randwick Rugby Club

ozio_gallery_nano
Ozio Gallery made with ❤ by Open Source Solutions

Contact Randwick Rugby