Head to the University Football Ground for Super Saturday. Your support at Sydney University this weekend will be much appreciated. 

  FIRST GRADE 3pm SUFG TV Game
1 Tristan Goodbody
2 David Vea
3 Cam Betham
4 Alex Hills
5 Alexander Moon
6 Lewis Taie
7 Jack Johnson
8 Justin Cooper
9 Mitch Short / Harry Boileau
10 Harry Tyson
11 Seamus Frost
12 Ben Starkey
13 Devan Stoltz
14 Latu Latunipulu
15 Christian Yassmin 

Reserves: B Croke, K Rabie, H Boileau, T Nowlan


2nd Grade - Colin Caird Shield

 

  SECOND GRADE  11.40 am
1 Kiernan Rabie
2 Nick Koutsoukis
3 Ryan Block
4 Sam Musgrove
5 Tom Nowlan
6 Ryan Powter
7 Ikapote Tupai
8

Declan O'Donahue

9 Tom Wong 
10 Bryan Croke
11 Ned Robinson 
12 Toby Johnston
13 Andy Marks
14 Charlie McKay
15 Patrick Pelligrini
   

 Reserves: S Byrne, I McGann, I McKay, M Page, M Steyn, S Connor



3rd Grade -

  THIRD GRADE  10.15 am SUFG
1 Sonny Satuala
2 Finn Wright
3 Shane Byrne
4 Iain McGann
5 Jeremiah Morkos
6 Brady Millar
7 Sam Connor
8 Alex Harrod
9 Paddy Rumble
10 Morgan Steyn
11 tba
12 Doug Brown
13 Charlie McKay
14 Sepesa Loga-Tarogi
15 Dion Narayan
   

 Reserves: E McGuiggan, H Leslie, J Harrison, T Luxford, T Rhodes, D Akkersdyyk, D Weston, J Szczuldo


4th Grade - Henderson Cup

  FOURTH GRADE 9am St John's Oval
1 Tom Rhodes 
2 Henry Leslie
3 Billy Finch
4 Ethan McGuiggan
5 Joel Szczuldo
6 Ben Morgan
7 Tom English
8 Jum Woodhill
9 Tony Luxford
10 Jack Harrison
11 Dave Weston
12 Dave Akkersydyk
13 Sef Smith
14 Zac Miller
15 Liam Rowntree

Reserves: K Bonin, M Kite, W Wright, R Tahaafe

 

1st Colts - W.McMahon Memorial Shield

  COLTS 1  SUFG 1.15 pm
1 Fui Gibson
2 Jack Upton
3 Dan Matthew
4 Lochie Drew-Morris
5 Tuitavake Manoa
6 Ben O'Sullivan
7 Christian Poidevin
8 Tom Serhon
9 Dimitry Chipizubov
10 Ben Donaldson
11 Lachie Day
12 Darcy Searl
13 Nick Wilkinson
14 Tom Fuller
15 Blaise Barnes
REPLACEMENTS
16  Jackson Mohi
17 Leki Tautaiolefua
18  
19  
20  
21  

 


2nd Colts - Shell Trophy 

  COLTS 2 St John's Oval 11.40am
1 Will McCormick
2 James MacNeil
3 Callum Quinn
4 Joel Ellis
5 Ben Houston
6 James Gulliver
7 Matt Stead
8 Finn Kearns
9 David Nicol
10 Zac Carr 
11 Jaya Yaonnidis
12 Matthew Orpen
13 Ben Duckworth
14 Will Douglass
15 Mataroa Maui 

 Reserves: 


3rd Colts -  Bill Simpson Shield

  COLTS 3 St John's Oval 10.25am
1 Tom Snow
2 Nick Katsogiannis 
3 Michael Rewitt 
4 Byron Tautaiolefua
5 Sam Cantarella
6 Latham James
7 Harrison Smith
8 Declan Leaney
9 Ben Howard
10 Fraser Baird
11 Harry Weatherall
12 Posesione Lynch
13 Jonty White
14 Nat Varzouras
15 Kueva Lynch 
REPLACEMENTS
16 Hamish McCue
17 Richmond Tahaafe
18 Jack Holben
19 Duncan Evans
20 Fionn Geraughty
21 Michael Antoniades
22 Harmon Kassulke
23 Guy Beynon
  Oliver Mahoney Dean Kormanyos

Next Game

6 April 2019
Randwick
VS
Eastwood
Coogee Oval
Latest Photos from Randwick Rugby Club

ozio_gallery_nano
Ozio Gallery made with ❤ by Open Source Solutions

Contact Randwick Rugby